fbpx

Viie Köögivilja väljakutse

Uued teadmised

Õpid tundma 21 erineva köögivilja omadusi, nende kasutegureid ja nippe, kuidas neid enda menüüsse sobitada. Lisaks kuuled kogemuslugusid ja saad arutleda põnevatel teemadel live-ülekannetes.

Vähemalt 21 retsepti

Iga uue köögivilja kohta annab väljakutse vähemalt ühe uue retsepti. Kõik retseptid on hooajale vastavad ning erinevad “Nauding köögiviljadest” kokaraamatu retseptidest.

Toetav grupp

Üksi saab kiiremini aga koos jõuame kaugemale. Grupis saad soovi korral jagada oma emotsioone ja teekonda, et inspireerida teisi ning inspireeruda ise.

Tahaksid rohkem rohekraami tarbida, kuid vajad inspiratsiooni, uusi retsepte, julgust?

Tahaksid rohkem rohekraami tarbida, kuid vajad inspiratsiooni, uusi retsepte, julgust?

  • Tunned, et tahaksid väikest energiasüsti?
  • Leiad, et su köögilaual võiks olla rohkem köögivilju?
  • Tahaksid olla tervem, hoida oma pere tervemana?
  • Sa ei usu, et köögiviljad saaksid üldse maitsvad olla?
  • Soovid olla saledam?
  • Arvad, et köögiviljade valmistamisele kulub liiga palju aega?
Kui vastasid vähemalt ühele küsimusele ”jah”, siis see väljakutse on sinu jaoks!
0
Väljakutsel osalenut
Kas teadsid, et iga inimene peaks päevas sööma 5 peotäit köögivilju?

Viie Köögivilja väljakutse on 21 päeva kestev seiklus, kus õpid tundma erinevaid köögivilju ning valmistama neist vähese vaevaga imepäraseid ja maitsvaid toite. 

Iga päev jõuavad sinuni postitused, soovitused, nipid, retseptid või live-ülekanded (sh koos külalistega). Teeme põnevaid ülesandeid ning toimuvad arutelud.

Väljakutse retseptide ja nippide abiga tarbidki varsti pea märkamatult 5 peotäit köögivilju. Oled edaspidi tervem, energilisem ning köögis loomingulisem. Väljakutses osalemine rikastab ja mitmekesistab sinu toidulauda. Kõige selle juures avastad, et ka köögivilju saab nautida.

Miks just väljakutse mitte koolitus?

Koolitused kipuvad pooleli jääma meie kiire elutempo juures. Köögivilja väljakutse on aga igapäevaeluga sobituv ning seda isegi lihtsustav, kuna saad palju ideid, mida näiteks perele süüa teha. Samuti põhineb see praktikal. Püsivad oskused ja teadmised jäävad terveks eluks!

Kus ja kuidas?

Väljakutse toimub turvalises toetavas Facebooki grupis 26.01-15.02.2023. Väljakutset viib läbi toitumisterapeut, kokk ja elamuskoolitaja Triin Muiste.

Olen sinu jaoks grupis olemas iga päev!

Ära muretse, kui sa ei jõua kõike õigel ajal jälgida ja katsetada. Kõik materjalid jäävad veel mõneks ajaks üles – saad teha soovi korral omas tempos.

Hind?

21-päevasel väljakutsel osalemise hind on 45 eurot.

NB! Kõik kursuse retseptid on hooajalised ja erinevad Viie Köögivilja retseptiraamatu retseptidest!

Viie köögivilja väljakutse
Mida räägivad varasemal väljakutsel osalenud inimesed?

“Köögiviljad teevad tõesti enesetunde paremaks ja energiat on rohkem. Millegipärast jäi mulle kuklasse soovitus rohkem maitseürte kasutada. Kuigi tegin seda ka enne, siis nüüd teen palju sagedamini ja veelgi teadlikumalt, et pistan igale poole, kuhu vähegi sobib. Mõnusa meeleoluga, sisukas, väga praktiline. Ja hinna ning kvaliteedi suhe on vägagi paigas.” /Kadi/

***

“Soovitan seda väljakutset kindlasti tuttavatele sest ega köögivilju ülearu palju just ei kasutata ja põhiline põhjus on see, et arvatakse, et nendega on liiga palju mässamist ja võtab kaua aega. See väljakutse tõestas, et saab ka kiirelt ja kergelt.” /Lea/

***

“Meeldib see, et saan siis osaleda kui mul parasjagu selleks aega on. Tööga hõivatud inimene saab sellist laadi koolitusel osaleda ülihästi. See kursus on väga hea vaba aja sisustada ja annab köögiviljadest tarkuseterakesi elu lõpuni” /Tiina/

***

“Nii tore koolitus oli! Nii palju uusi avastusi ja häid retsepte. Grüne Fee külastus oli supermõte, aitäh! Kindlasti on edaspidi minu laual uusi köögivilju, mis hakkasid mulle maitsema. Fenkol on näiteks uus tore avastus.” /Liina/

***

“Aitäh, Triin! Mulle tundub, et mitte ainult mina, mees ja lapsed pole hakanud väljakutse tõttu rohkem köögivilju sööma vaid ka mu vanemad. Vatran sellest vist nii palju, et nakatan teisi ka. Jään ootama uusi põnevaid väljakutseid ja kooskokkamisi.” /Katrin/

***

“Köögivili on saanud esikoha menüüs. Täna tegin frikadellisuppi köögiviljadega ja muffineid mille taigna hulka riivisin kõrvitsat, rabarberit ja maasikaid. Kaasa ja lapselapsed sõid hea isuga. Tänu Viie köögivilja kursusel osalemisele olen köögiviljadele hakanud rohkem tähelepanu pöörama oma menüüs.” /Malle/