fbpx

ROHKEM ENERGIAT, PAREM ENESETUNNE: 9-päevane detoks-väljakutse

Ära lase nendel muredel oma heaolutunnet rikkuda!

Triinu toidumaailm-8

Taasta oma keha tasakaal ja tervis 9-päevase detoks-väljakutsega ning naudi taas energilist ja tasakaalustatud elu. 

Väljakutsega alustame 29.01-8.02 (kaks päeva sissejuhatust, 9-päevane detoks). 

See detoks EI OLE näljutamine, veepaast ega preparaatide abil kehapuhastuse tegemine. See on turvaline ja tõestatud viis parema enesetunde saavutamiseks. 

Peale 9-päevast detoksi on sul rohkem energiat, kergem enesetunne ja tugevam immuunsus. Ühine meiega sellel turvalisel teekonnal ning naudi paremat enesetunnet ja säravamat elu. 

Väljakutse viib läbi toitumisterapeut, kokk ja elamuskoolitaja Triin Muiste, kes tervislikule toitumisele on pühendunud juba ligi 15 aastat. 

Triin on pikaaegne lektor Tervisekoolis, kus annab loenguid tulevastele toitumisnõustajatele, on lasteaia- ja koolikokkade koolitaja ning „Nauding köögiviljadest“ kokaraamatu autor. 

„Oma nõustamistel näen üha enam inimesi, kes on hädas väsimuse, kehakaalu, naha, juuste jmt probleemidega. Tegelikult saab siin väga paljusid aidata just kehapuhastus ehk detoks. Ja miks mitte sellega algust teha just nüüd – aasta alguses! Muide, kui ma vahel oma enesetundest aru saan, et keha on kurnatud ja väsimus kimbutab, siis kasutan ise ka detoksi selleks, et saada oma keha taas heasse toonusesse.“

Kogemused detoksi läbinutelt:

“Minu jaoks on tervis ja enesehool väga olulised. Ma kuulan oma keha vajadusi ja söön kõike, mis mu kehale hea on. Keha on minu hingekodu, kus ma ennast hästi tunnen. Selleks, et ennast veelgi paremini tunda ja saada kinnitust, kas ma ikka kuulan oma keha vajadusi, otsustasin teha detoksi ning anda kehale võimalus puhastuda. Minu üllatus oli suur, kui kerge see tegelikult oli. 
Loobusin täielikult piimatoodetest ja asendasin need teiste toiduainetega ja minu menüü muutus palju rikkalikumaks. Üsna ruttu hakkasin märkama, et mul on rohkem energiat ja olemine on kerge ja mõnus. Nahk muutus paremaks ja seedimine paranes märgatavalt. Nii lihtne oli seltskonnas ja ka väljas süües endale truuks jääda ja teha teadlikke valikuid lähtuvalt sellest, mis mu kehale hea on, mitte minu emotsioonidele. Soovitan seda kursust kõigile neile, kes ei tunne ennast oma kehas hästi.
Sinu keha teenib Sind küll tingimusteta, aga ühel päeval võib keha lihtsalt väsida ja närtsima hakata. Paku oma kehale kergust ja rõõmu ning toitu teadlikult.”

Ca 10 aastat tagasi olin väsinud, loid ja kergelt depressiivne. 9-päevane detoks-dieet Triinu juhendamisel oli mu esimene kogemus toiduga enesetunde parandamiselt. See toimis suurepäraselt, kõige eredamad mälestused on, et mu keha hakkas paremini lõhnama ja meeleolu paranes. Olen detoks-dieeti hiljem mõned korrad veel läbinud ja kogemus on, et lisaks keha tervenemisele tervenevad ka toiduga seotud emotsioonid ja uskumused. Iga korraga läheb kogemus nii peenemaks kui ka sügavamaks, suhe kehaga muutub elutervemaks.

See detoks-väljakutse pole mitte ainult terviklik ja lihtsasti järgitav, vaid iga osaleja saab ka kingitusi ja personaalset tuge. 

Detoks väljakutsest saad:

IMG_4007

Samuti on meil osalejatele varuks mõned lisaboonused! Kõigi väljakutses osalejate vahel jagame välja auhindu, mille on välja pannud meie koostööpartnerid Grüne FeeFigura Line Tartu, Valete ökopood ja HAF treeningstuudio. 

Mis sinu elus muutub peale detoks-väljakutset?

Triinu_toidumaailm

Vali endale sobiv pakett:

Green and Red Decoration Merry Christmas Facebook Post (Landscape)
Green and Red Decoration Merry Christmas Facebook Post (Landscape) (1)
Green and Red Decoration Merry Christmas Facebook Post (Landscape) (2)

1. BAASPAKETT

 

  • maitsvad retseptid;
  • toitumisterapeut, kokk ja elamuskoolitaja Triin Muiste üks grupinõustamine Zoom keskkonnas;
  • juhised, ülesanded, nipid, soovitused detoksiks;
  • ligipääs Facebooki toetavasse gruppi.
Erihind 44€ (tegelik hind 88€).

2. EDASIJÕUDNUTE PAKETT

 

  • baaspakett;
  • toitumisterapeut, kokk ja elamuskoolitaja Triin Muiste üks personaalne nõustamine ning tugi detoksi jooksul.

    Erihind 94€ (tegelik hind 188€).

3. BOONUSTEGA PAKETT

  • edasijõudnute pakett;
  • erinevad põhjalikud detoks-loengud salvestustena Puhas mina programmist (nt veresuhkru tasakaalustamine, saun, toksiinid jmt), mida viivad läbi funktsionaalse toitumise terapeut Eliisa Hermlin, toitumisterapeut Mari-Liis Väli ja  toitumisterapeut, kokk ja elamuskoolitaja Triin Muiste.

Erihind 144€ (tegelik hind 287€).

Väljakutsega alustame 29.01-8.02 (kaks päeva sissejuhatust, 9-päevane detoks). 

Peale registreerumist jõuavad sinuni täpsemad juhised edasiseks.

Oled väga oodatud!

Väljakutsele saad registreeruda siin!