fbpx

Terves kehas terve vaim

Unikaalne koolitus, mis pakub teadmisi ja oskusi nii keha kui vaimu tervena hoidmiseks.

Uuringute järgi on õnnelikud inimesed tugeva immuunsüsteemiga ja teevad tervislikumaid toiduvalikuid. Selleks, et olla terve ja õnnelik, tuleb meeles pidada, et keegi teine ei saa seda meie eest teha. Me võiksime teada, et oluline on tegeleda mõlemaga – nii oma füüsilise kui ka vaimse heaoluga. Sageli me keskendume ainult ühele neist, jättes teise tahaplaanile.

Koolitusel tegeleme mõlema poole teooria ja praktika tutvustamisega.

Esmalt räägime kuidas treenida oma stressiga toimetulekut. Lisaks teooria tutvustusele teeme läbi lihtsaid praktilisi harjutusi, millega on võimalik vaimse pingega hakkamasaamist parandada. Regulaarne koolitustel õpitud harjutuste tegemine tõstab positiivsust, parandab produktiivsust ning aitab tervemana püsida.

Lisaks räägime toitudest, mis aitavad tugevdada nii vaimset kui füüsilist tervist ning ühiselt valmistame mitmekäigulise lõuna- või õhtusöögi.*

Koolitus on eriline selle poolest, et oleme kaks sarnast teemat tihedalt kokku põiminud, andes mõlemast teemast edasi nii teooria kui ka praktika. Tegemist on aktiivse ja põneva koolitusega, kus osalejad saavad pidevalt uusi teadmisi ja oskusi läbi proovida.

Koolituse tulemusena teavad osalejad, kuidas hoida nii oma füüsilist keha kui ka hoolitseda oma vaimse heaolu eest ning on läbi teinud praktilised harjutused stressi juhtimiseks ja valmistanud ka maitsvaid toite, mis aitavad tervist tugevdada.

Terves kehas, terve vaim. Parima tulemuse saavutad siis, kui võrrandi mõlemad pooled on tasakaalus.

 

Koolitajad:  hea tuju treener ja stressijuhtimise koolitaja Kadri Koppel ning toitumisterapeut ning elamuskoolitaja Triin Muiste

Koolituse kestus: 3-8 tundi

*Soovi korral võib lõuna- või õhtusöögi asendada suupistete ja/või jookidega. Koolitust saame korraldada erinevates ruumides ja tingimustes.

Info ja registreerimine: triin@triinutoidumaailm.ee, tel +372 520 9743 või esita päring kasutades all olevat päringuvormi.

Võta meiega julgelt ühendust

Vastame sulle esimesel võimalusel!